Reklama telewizyjna

Po co komu reklama?

Nawet najlepsze produkty nie zaistnieją bez odpowiedniej reklamy. To właśnie poprzez reklamę marka kontaktuje się z Klientami, buduje zaufanie i wzbudza zainteresowanie. A do takich komunikatów nie ma lepszego medium niż telewizja. Dlaczego? Przede wszystkim budzi emocje, relaksuje, dostarcza rozrywki- takie środowisko jest najlepszą areną do pozyskiwania Klientów. Jednak bodźce i ważenia dostarczane przez programy i filmy są tak wyraziste, że coraz mniej reklam im dorównuje. A co za tym idzie toną w kolorowym świecie telewizji, są niezauważalne lub szybko zapominane. Reklama telewizyjna stała się sztuką, która jest trudna do opanowania i często trudna do zrozumienia. Natomiast widzowie- potencjalni Klienci, są coraz bardziej wymagający, nudzi ich powtarzalność, szukają innowacji i niekonwencjonalnego podejścia. Właśnie dlatego coraz mniej reklam telewizyjnych jest skutecznych. Świat reklamy widział już wiele. Żeby zaistnieć trzeba się wyróżnić, być krok do przodu przed innymi.

Zobacz co wyróżnia reklamy od Simple Frame

Studio reklamowe Simple Frame kompleksowo zajmuje się produkcją reklam. Bardzo dobrze znamy świat telewizji, wiemy jak zaspokoić oko widza. Dzięki temu potrafimy stworzyć odpowiednią reklamę do konkretnego produktu. Reklamę, która zaspokoi doznania wizualne widza, wzbudzi zainteresowanie produktem, zaangażuje, a finalnie zwiększy sprzedaż. Indywidualnie podchodzimy do każdej produkcji. Obieramy strategię, historię, dopasowujemy kolory i styl do konkretnej marki, produktu, bieżących wydarzeń czy obecnej rzeczywistości. Zaczynamy od pomysłu i scenariusza. Przykładamy do nich ogromną wagę bo to właśnie na scenariuszu opierają się wszystkie późniejsze etapy pracy. Organizacja planu zdjęciowego, jednocześnie zabezpieczenie go na każdą niespodziewaną ewentualność. Później praca na planie- intensywny dzień lub dni pracy profesjonalnej ekipy filmowej i artystów. Aż w końcu postprodukcja materiału reklamowego w naszym studiu postprodukcyjnym.

 

Praca na planie reklamy Ludwika

Dokładnie tak powstała reklama telewizyjna płynu do naczyń Ludwik z udziałem Magdy Gessler. Jako jej wykonawcy stworzyliśmy scenariusz i w najdrobniejszych szczegółach zorganizowaliśmy plan zdjęciowy. Film reklamowy rządzi się swoimi prawami, wymaga odpowiedniego zaplecza technicznego i sprzętu, najważniejszą rolę odgrywa kamera. Jakość całego sprzętu, przede wszystkim jednak oka kamery, przekłada się na jakość obrazu. Reklamę nakręciliśmy kamerą Arri ALEXA- dzięki temu obraz jest nowoczesny, kolory idealnie odwzorowane i nasycone, a obraz wyostrzony. to przede wszystkim dzięki najwyższej jakości obrazu możemy zrealizować wszystkie zamierzenia i kreatywne wizje artystyczne z największą precyzją.

 

Bardzo ważną rolę odgrywają storyboardy. Pozwalają wyobrazić sobie całość historii.

 

Storyboardy ułatwiają później pracę na planie.