Lokum Deweloper

Film korporacyjny może przybrać formę animacji 2d o charakterze edukacyjnym. Tak jest w przypadku obrazu stworzonego przez studio filmowe Simple Frame dla Lokum Deweloper. Firma jest jednym z trzech największych wrocławskich deweloperów. Oferuje mieszkania o podwyższonym standardzie oraz lokale handlowo – usługowe.

Prezentowany obraz z jednej strony pełni funkcje szkoleniowe. Informuje o zasadach poruszania się pod budowie. Z drugiej, jest rodzajem bardzo subtelnej reklamy. Potencjalny klient oglądając animacje przygotowaną w atrakcyjnej formie, nie odnosi wrażenia, że jest do czegoś nakłaniany. Co więcej, zdobywa nową wiedzę, dzięki czemu nie ma poczucia straconego czasu.

Animacja 2d dobrze nadaje się do tego typu zabiegów marketingowych. Prosta kreska, jaskrawe kolory, przyjemna dla ucha muzyka podkreślają troskę dewelopera o swoich klientów. Przekaz jest klarowny i jednoznaczny. W ciągu zaledwie 40 sekund obraz oraz lektor w języku polskim przedstawiają najważniejsze zasady zachowania bezpieczeństwa.

Materiał przygotowany dla firmy deweloperskiej to video explainer. Dom produkcyjny Simple Frame specjalizuje się w tworzeniu filmów tego typu również przy użyciu technika animacji 3d. Video explainer to skuteczne narzędzie marketingowe. Działa na podświadomość widza oraz może być dystrybuowane za pomocą wielu kanałów. Jego treść można łatwo dostosować zarówno do potencjalnych klientów jak i pracowników firmy. To wszystko sprawia, że efektywnie wspiera pozytywny wizerunek firmy.