Lody Kaktus – postprodukcja

Tworzenie każdego filmu składa się z kilku etapów. Ostatnim i jednym z najważniejszych jest postprodukcja. To właśnie ten etap prac nad filmem daje mu ostateczna wersję i nadaje charakter. W studio Simple Frame zajmujemy się tworzeniem projektów multimedialnych kompleksowo lub bierzemy na siebie określony etap prac. Taką właśnie współpracę podjęliśmy dla marki Nestle. Wzięliśmy na siebie ciężar odpowiedzialności postprodukcji najnowszego filmu promującego lody KAKTUS. Już jak dostaliśmy surowy materiał wiedzieliśmy, że zarówno film jak i produkt staną się hitem nadchodzącego lata!

Reklamowanie i promocja jakiegokolwiek produktu dzisiaj to duże wyzwanie. W związku z tym, że wszystkie media społecznościowe zalewają przeróżne reklamy trzeba umieć się wyróżnić i zostać zauważonym. Przede wszystkim trzeba mieć niebanalny i ciekawy pomysł. Następnie ważne jest doskonałe wykonanie. Zajmując się postprodukcja tego materiału zrobiliśmy wszystko żeby oddać nie tylko zalety produktu ale również zaciekawić i zachwycić widza. Użyliśmy nowoczesnej animacji, zrobiliśmy kolor korekcję i pracowaliśmy nad materiałem dopóki nie spełniał naszych oczekiwań i obecnych standardów. Dzięki letnim, soczystym kolorom czujemy niemal od razu lato, słońce. Tym razem producent połączył smak arbuza z jabłkiem, co również czuć już od samego oglądania.

Każda reklama, tak jak ta, powinna być przystosowana do eksploatacji również w mediach społecznościowych. Współczesne życie kręci się w końcu także na portalach i aplikacjach. Oprócz wersji Full HD warto stworzyć wersję na Instagram. Dzięki temu można dotrzeć do większej liczby odbiorców i zarazić arbuzowo-jabłkowych połączeniem również zagorzałych użytkowników Internetu. W Simple Frame wychodzimy naprzeciw wszystkim! Naszymi projektami chcemy dotrzeć do jak największego grona odbiorców dlatego tworzymy wersje odpowiednie na portale społecznościowe.