Krosno – Billboard sponsorski

Billboard sponsorski znacząco różni się od spotu reklamowego. Różnice zarówno w przekazywanym obrazie jak i treści ściśle regulują rozporządzenia. Mimo wszystko jednak wskazania sponsorskie są bardzo skutecznymi materiałami marketingowymi. Świetnie budują wizerunek firmy jak i opinię o produktach czy usługach. Krosno to jeden z wiodących polskich producentów wyrobów szklanych. Swoje powodzenie i rozwój zawdzięczają nie tylko świetnej jakości produktom ale również reklamie! Reklama dźwignią handlu- właśnie dlatego trzeba bezustannie podejmować kroki promocyjno-reklamowe.

W naszym studiu Simple Frame od lat zajmujemy się produkcją filmów również reklam i billboardów. Dzięki temu, że mamy kilkunastoletnie doświadczenie nasze projekty są trafione, a co za tym idzie bardzo skuteczne. Indywidualne podejście do Klienta i kompleksową pracę widać w każdym naszym projekcie. Techniki jakie dobieramy, styl czy charakter wynikają z wielu indywidualnych czynników. Nasze studio wyposażyliśmy w sprzęt najwyższej jakości, zarówno programy jak i gadżety są nowoczesne i z najwyższej półki. Wszystko to sprawia, że filmy i animacje, które powstają w Simple Frame są unikatowe i innowacyjne.

Dla Krosno zajęliśmy się postprodukcją materiału. Billboard sponsorski musi zapadać w pamięć i przede wszystkim przyciągnąć walorami wizualnymi. Właśnie dlatego postprodukcja jest tak ważna i kluczowa. W związku z tym etap montażu i wszelkich działań postprodukcyjnych musi być na najwyższym poziomie. Dokładnie tak jak my zrobiliśmy to dla Krosno.