Korbo

Przedstawiamy film produktowy zrealizowany dla producenta polskich klocków Korbo – Remi s.c. Remi na polskim rynku działa od ponad 25 lat. Wyposaża żłobki, przedszkola, szkoły i świetlice w zabawki i pomoce dydaktyczne. Organizuje szkolenia dotyczące pracy z dziećmi z wykorzystaniem tego typu produktów.

Edukacyjne klocki Korby łączą w sobie cechy fantastycznej zabawki i skutecznej pomocy naukowej. Dzieci konstruując swoje „maszyny” oraz „budowle”, poznają zasadą działania przekładni mechanicznej a tym samym dowiadują jak działają konstrukcje oparte na mechanizmie kół zębatych.

Na obrazie stworzonym w studio filmowym Simple Frame przedstawione są dzieci pochłonięte zabawą klockami Korbo. Kolory są żywe a muzyka energetyczna. Całość prezentuje klocki jako świetne połączenie walorów edukacyjnych i rozrywkowych. Obraz jest ciekawy, dynamiczny montaż angażuje widza. W przypadku tak sugestywnego obrazu wystarczy minimalna liczba napisów, by przekonać odbiorcę do wartości produktu.

Za pomocą filmu produktowego przygotowanego przez profesjonalistów w ciągu zaledwie kilkudziesięciu sekund można wyczerpująco i wiarygodnie przedstawić zalety produktu. Filmowcy i animatorzy domu produkcyjnego Simple Frame podpowiedzą jaka forma filmu będzie najlepsza do prezentacji określonego produktu, zaproponują interesujący scenariusz i zapewnią produkcję na wysokim poziomie technicznym i estetycznym.