Kolorowy świat Internetu

Instagram, zaraz obok Facebooka, stała się najpopularniejszą stroną i aplikacją społecznościową. Toczy się tam wirtualne życie milionów ludzi. Jednak w przeciwieństwie do Facebooka, Instagram jest zorientowany zdjęcia i krótkie projekcje multimedialne. To właśnie tam zdjęcie i kilkusekundowy film ma opowiedzieć całą historię. Animacja na Instagram stała się jedną z najbardziej pożądanych form przekazu na tym kanale społecznościowym. Nic dziwnego…   

 

 

Animacja od lat przeżywa rozkwit i przechodzi ogromne zmiany. Coraz nowsze technologie, sprzęt gadżety dają możliwość tworzenia bardzo ciekawych i nowoczesnych animacji. Zarówno animacje 2D jak też 3D są dzisiaj prawdziwymi dziełami grafików i śmiało mogą zastąpić najlepszej jakości film. Dbałość o szczegóły, zarysy postaci czy produktów, wygląd twarzy, budynków- wszystko to można stworzyć na bardzo wysokim poziomie. Niejednokrotnie obraz animacji jest łudząco podobny do ujęć filmowych. Nic więc dziwnego, że animacja zyskała taką popularność.

Studio Simple Frame zajmuje się kompleksowo produkcją filmów i animacji. Do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie. Nasze animacje są świetnym materiałem na targi, eventy branżowe, promocje, reklamy czy media społecznościowe. Przede wszystkim jednak są najwyższej jakości. Dzięki czemu pomagają pozyskać nowych klientów, budują wizerunek firmy i podnoszą prestiż.

Żeby animacja na Instagram była skuteczna obok jakości musi iść ciekawa kreacja. Takie połączenie gwarantuje sukces i wyróżnienie na tle innych.