Reklama internetowa dla producenta klocków Korbo – Remi. Remi to polska firma, która przedszkolom, żłobkom, świetlicom, poradniom i kącikom zabaw dostarcza pomoce dydaktyczne i zabawki już od ponad 25 lat. Ponadto jest oficjalnym przedstawicielem takich firm jak Step2, Olifu i Koggi a także organizatorem warsztatów szkoleniowych dla nauczycieli.

Klocki Korbo to interaktywny produkt, który łączy funkcje atrakcyjnej zabawki z pomocą naukową. Sprawiają dzieciom niesamowitą frajdę, a przy tym uczą zasad mechaniki. Dziecko samo odkrywa mechanizm działania kół zębatych oraz zasadę wprawiania elementów w ruch. Uczy się rozwiązywania problemów, metodycznego i systematycznego podejścia oraz poznaje radość z samodzielnego wykonania skomplikowanej konstrukcji.

Pól minutowa reklama świetnie nadaje się do dystrybucji w Internecie. Przedstawia dzieci pochłonięte zabawą klockami. Energetyczna muzyka wzmacnia atmosferę radości i dziecięcego entuzjazmu. Film pokazuje, że klocki Korbo są dobrym pomysłem na zorganizowanie czasu dzieciom w domu, w szkole i na świetlicy.

Studio Simple Frame tworzy spoty reklamowe wykorzystywane do promocji produktów na różnych kanałach: w internecie i w telewizji. Zespół specjalistów dba o to, by były dopracowane pod względem wizualnym i merytorycznym, aby spełnić oczekiwania klienta.