Najlepszą wizytówką firmy jest prezentacja firmowa. Krótka, zwięzła forma multimedialna, z której dowiemy się czym zajmuje się firma, co ją charakteryzuje, co wyróżnia na tle innych. Elementy te opowiedziane w ciekawy sposób, w dobrej jakości mogą stanowić materiał na kanały społecznościowe, eventy, targi lub jako reklamę w Internecie.

Pól eksploatacji jest bardzo dużo. Warto wykorzystywać je wszystkie możliwe, tym bardziej, że potrzebny jest do tego jeden materiał. Jeden ale powinien być dobry! Poprzez jakość i sposób zaprezentowania firmy w prezentacji firmowej, klienci będą odbierać całą Twoją markę i ofertę.
Coraz więcej firm decyduje się na taką formę reklamy firmy. W studio Simple Frame tworzymy coraz więcej wizytówek multimedialnych. Widzimy, że świetnie zdają egzamin więc zainteresowanie nimi rośnie. Wiemy jak ważna i strategiczna może być prezentacja firmowa więc do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie i profesjonalnie. Staramy się wydobyć jak najwięcej zalet firmy i pokazać je w lekki, miły dla oka, ciekawy sposób. Dokładnie tak, jak zrobiliśmy to dla Kliniki Proste Zęby. Krótka, nowoczesna prezentacja firmowa mówi wszystko. Możemy się z niej dowiedzieć czym zajmuje się klinika, czy się wyróżnia, gdzie się znajduje, jak wygląda. Wszystko to bardzo atrakcyjny, nowoczesny sposób.