KlimaTherm – Film produktowy

Wszelkie działania marketingowe i promocyjne są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania i sukcesu firmy. Szczególnie jeśli chodzi o nowe produkty czy usługi. Jednym ze sposobów na skuteczną promocję nowej oferty jest film produktowy. Pokazanie zalet oferty, sposobu działania i korzyści płynących z niej jest niezbędne do zainteresowania produktem. Poza tym, taki film ma wiele zastosowań.

Przede wszystkim to świetna reklama. Sprawdza się również jako materiał multimedialny podczas spotkań biznesowych i dodatek do oferty mailowej. Oprócz tego jest bardzo skutecznym i ciekawym elementem wykładów i wystąpień podczas eventów branżowych i targów. Sprawdza się również jako wewnętrzny materiał szkoleniowy czy materiał na media społecznościowe. Zastosowań jest wiele. Film produktowy jest bardzo uniwersalny i ma ogromny potencjał. Jednak żeby wykorzystać go maksymalnie i sprawić, żeby spełnił swoją rolę musi być odpowiednio stworzony.

Studio Simple Frame zajmuje się kompleksowo produkcją i postprodukcją filmów i wszelkich projektów multimedialnych dla firm. Tworzymy bardzo skuteczne filmy najwyższej jakości i o ciekawej szacie graficznej. Lata doświadczenia na rynku pokazały nam, że na sukces filmu składa się nie tylko jakość ale również ciekawy, kreatywny pomysł i technika. Do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie co gwarantuje niepowtarzalność i unikalność każdego naszego filmu.

W projekcie dla KlimaTehrm zdecydowanie najlepszym wyjściem było stworzenie animacji 3D, która pokaże zalety produktu.