Kamoka – animacja 3D

Animacja 3D jest jedną z najlepszych technik, które można wykorzystać do promocji swojej firmy. Jest to forma grafiki komputerowej, która tworzy obrazy i wideo w trzech wymiarach. Efekt 3D zapewnia większy realizm dzięki czemu jest bardziej prawdopodobne, że ludzie zapamiętają Twój przekaz. Technika 3D jest świetnym sposobem na pokazanie profilu działalności firmy. Zamiast tłumaczyć i opowiadać możesz w bardzo ciekawy sposób pokazać wszystko animacją.

Jest więcej korzyści z używania tej techniki. Jedną z nich jest to, że dzięki animacji możesz pokazać złożone idee i koncepcje w dużo prostszy sposób. Masz także możliwość przedstawienia swojego przesłania bez opierania się na tekście, co może być trudne dla niektórych osób, które nie lubią czytać. Animacją można stworzyć całą rzeczywistość, społeczność, świat, postacie. Możesz dobrać styl, charakter i kolorystykę do treści, które chcesz pokazać.
Dla firmy Kamoka stworzyliśmy animację 3D, która miała pokazać co robią, jakie są cele firmy. Zależało nam na tym, aby w czytelny i oczywisty sposób pokazać istotę pracy produktów firmy Kamoka. Chcieliśmy żeby oprzeć fabułę na codziennej sytuacji. Pokazać problem, który dotyczy każdego z nas. Postawiliśmy nacisk na historię i scenariusz. Do tego dobraliśmy lekkie i przyjazne kolory.