Kaktus – postprodukcja

Każde lato smakuje inaczej i wiąże się z innymi wspomnieniami. Tegorocznym latem rządzą jabłko i arbuz! A kojarzyć się będzie przede wszystkim z lodami KAKTUS od Nestle. Takie właśnie smakowe orzeźwienie wprowadza ta marka tego lata. Słońce coraz mocniej grzeje więc już niedługo będziemy mogli po nie sięgnąć. Zanim jednak to nastąpi pomogliśmy Nestle w przedstawieniu Wam tegorocznego bohatera lata i zajęliśmy się postprodukcja filmu lodów KAKTUS.

Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalnej pracy grafików powstała świetna, nowoczesna i wesoła reklama. Świeże, żywe, letnie kolory, ciekawe animacje, dynamiczny obraz. Materiał dokładnie taki jak nasze polskie lato! Postprodukcja zawsze wiąże się z dużą odpowiedzialnością za powodzenie całego projektu. To właśnie ten etap nadaje ostatecznego kształtu i bezpośrednio wpływa na odbiór przez oglądających. Korekcja koloru, kluczowanie materiału, animacja, packshot- wszystko to zrobiliśmy z największą precyzją i dbałością o szczegóły. Jednocześnie chcieliśmy zachować nowoczesny, lekki designe. I…chyba nam się udało!
W studio Simple Frame tworzymy kompleksowo projekty na każdym etapie. Od produkcji po postprodukcję. Dzięki nam i naszym profesjonalnym działaniom sukces odniosło wiele marek. W przeciwieństwie do innych zespołów nie boimy się łączyć ze sobą stylów, bawić się kolorami i eksperymentować. Nasze pomysły zawsze są niebanalne. Chcemy zaskoczyć widzów i pokazać im coś czego jeszcze nie widzieli. Takie działania pozytywnie wpływają nie tylko na określony produkt ale na całą firmę, markę czy korporacje.

W związku z ogromną liczbą odbiorców przez portale społecznościowe i aplikacje tworzymy, oprócz wersji Full HD, wersje na Instagram czy Facebooka. W tym przypadku również taka powstała. Dzięki temu nawet nieustająco spędzający czas w telefonach Internauci będą mogli poczuć smaki tego lata!