HEPU – Filmy szkoleniowe

Hepu to producent pomp wody. Mimo tego, że firma ma bardzo bogatą ofertę i katalogi z wieloma produktami nadal produkują nowe lub ulepszają stare. Dzięki temu maja zadowolone grono stałych Klientów, które stale się rozrasta. Jednak przy tak szybkim rozwoju firmy i oferty trzeba zadbać o odpowiednie przeszkolenie pracowników i systematyczne przedstawienie nowości partnerom biznesowym. Filmy szkoleniowe to najlepsza forma omówienia nowości, opowiedzenie i pokazania zalet i zastosowań produktu.

Znacznie lepiej przyswajamy, zapamiętujemy i znacznie bardziej nas interesuje forma multimedialna, filmowa niż wykład czy instrukcja. Właśnie dlatego póki co filmy są niezastąpione i najlepsze w edukacji. Z resztą, nie tylko podczas szkoleń pracowników sprawdza się taka forma. Wykłady, kursy, webinary, instruktaże, edukacja na każdym etapie i z każdego tematu. Wszędzie tam sprawdzi się film!

Studio SIMPLE FRAME produkuje filmy szkoleniowe kompleksowo, na każdym etapie ich powstawania. Zarówno filmy omawiające nowe lub unowocześnione produkty, tak jak zrobiliśmy to dla HEPU jak też pełne wykłady czy szkolenia pokazujące praktyczne zastosowanie i funkcje. Każdy nasz projekt szkoleniowy jest najwyższej jakości, rzetelny i dopracowany. Co z kolei przekłada się również na wizerunek całej Twojej marki.

Zastosowanie filmów szkoleniowych także jest bardzo szerokie. Przede wszystkim wewnątrz firmy jako szkolenie pracowników ale również jako materiał na media społecznościowe, stronę internetową czy eventy branżowe.