Czternastego marca 2017 roku w hotelu Sofitel Victoria odbyła się Konferencja Food Service Summit. Głównym tematem spotkania była etyka rozumiana zarówno w kontekście budowania relacji biznesowych jak i kontaktu z klientami i pracownikami. To rzadko problematyzowane w dyskusjach dotyczących biznesu restauracyjnego pojęcie było przyczynkiem do wielu ciekawych i odkrywczych spostrzeżeń.

Food Service Summit to prestiżowe spotkania restauratorów z całej Polski. Oprócz cyklu wykładów, warsztatów i paneli dyskusyjnych wydarzenie uświetniają spotkania z gośćmi specjalnymi oraz dodatkowe atrakcje w postaci np. degustacji win. Dom produkcyjny Simple Frame już po drugi raz miał okazję, by stworzyć video z konferencji.

Z tegorocznej edycji powstał film, który pełni jednocześnie dwie funkcje: dokumentacyjną oraz promocyjną. Jest zatem zapisem wydarzenia, który może stać się pamiątką dla uczestników i być pomocny przy planowaniu następnej konferencji. Jest też świetnym materiałem reklamowym, który posłużyć może jako zachęta dla przyszłych gości lub potencjalnych sponsorów

Film w skrótowej formie pokazuje główne punkty wydarzenia, uczestników, gości, reakcje widowni, degustacje win, stoiska marek artykułów spożywczych i napojów. Energetyczna muzyka podkreśla atmosferę wydarzenia. W portfolio studio Simple Frame znajdują się również filmy z targów, relacje z warsztatów, filmy reklamowe oraz spoty telewizyjne.