Filmy reklamowe i specyfika ich produkcji

Film reklamowy zazwyczaj powinien być historią i prezentacją trafiająca do różnych grup odbiorców. Zwłaszcza reklama telewizyjna, która dociera do największej grupy potencjalnych klientów, powinna mimo produktu, zaciekawić i być przyjemna dla wszystkich. Można umieścić w niej żargon lub styl charakterystyczny dla konkretnej grupy. Jednak mimo wszystko każdemu powinno się oglądać ją z przyjemnością. Produkcja filmów reklamowych nie jest prosta. Dobrze wykonana reklama przede wszystkim powinna  wywoływać odpowiednie reakcje i emocje u widza.  https://vimeo.com/197516102

To najważniejsze założenie. Reklamowany produkt odbiorca reklamy skojarzy z emocjami co sprawi, że się nim zainteresuje. Produkcja filmów reklamowych na tym właśnie polega. Jak jednak sprawić żeby te emocje były pozytywne i silne? Żeby film zaskoczył widza swoją unikalnością i kreatywnością? To zadanie dla profesjonalistów, filmowców z duszą artysty znających branżę i oczekiwania odbiorców, czyli dokładnie takich jak zespół Simple Frame. W studiu Simple Frame powstało dziesiątki reklam i ciągle pracujemy nad kolejnymi. 

 

 

Zajmujemy się tworzeniem reklam kompleksowo. Pokaż nam swój produkt, usługę lub powiedz, co chcesz zareklamować, a my stworzymy najlepszy scenariusz i kreację artystyczną. Zorganizujemy i zrealizujemy plan razem ze wszystkim co będzie potrzebne do nakręcenia wizji obrazu, która została wybrana. Później w naszym studiu zmontujemy materiał, podłożymy dźwięk i efekty. Dostaniesz kompletny, skończony projekt. Unikatowy i kreatywny. Wyróżnimy Twój produkt na tle innych, a reklama zapadnie w pamięć. Zapraszamy do współpracy!