Film wizerunkowy – Eurocash

Simple Frame zajęło się postprodukcją formy, jaką jest film wizerunkowy, film promocyjny. Wykonaliśmy film dla ogólnopolskiej sieci sprzedażowej Eurocash, a rolę reżysera pełnił Szymon Gonera. Film pokazuje jak przebiegają procesy sprzedażowe w sieci, jak zorganizowana jest praca personelu, logistyka czy dystrybucja do punktów sprzedażowych. Film wizerunkowy pełni rolę promocyjną.

Simple Frame, specjalizuje się w produkcji reklamowej i filmowej. Tworzymy filmy wizerunkowe, filmy reklamowe, filmy promocyjne oraz animacje 2D i 3D. Dzięki naszym kreatywnym produkcjom klienci mogą czerpać większe zyski z szerszego zasięgu swoich usług.

Nasze studio jest cenione za swoje nietypowe, kreatywne i innowacyjne podejście do każdej produkcji, dzięki czemu nasze filmy są zawsze oryginalne i unikatowe. Współpracujemy z klientami na każdym etapie tworzenia filmu, aby jak najlepiej odpowiadać na ich oczekiwania i potrzeby. Nie boimy się wyzwań i zawsze szukamy najlepszych rozwiązań, aby nasze produkcje były jak najbardziej skuteczne i efektywne.

Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w branży filmowej i reklamowej, co pozwala im dostarczać produkcje na najwyższym poziomie. Zespół Simple Frame tworzą zarówno reżyserzy, montażyści, jak i specjaliści od efektów specjalnych, co pozwala nam na pełne wykorzystanie potencjału filmów, animacji i reklam. Dzięki temu nasze produkcje są nie tylko skuteczne, ale również estetyczne i atrakcyjne wizualnie dla odbiorców.