Film reklamowy – KitKat

Simple Frame to studio filmowe specjalizujące się w produkcji reklamowej i filmowej. W ostatnim czasie, wykonaliśmy film reklamowy i postprodukcję spotu telewizyjnego dla producenta artykułów spożywczych. Stanowi on część nowej kampanii reklamowej produktu KitKat. Celem kampanii jest dotarcie do młodszej grupy odbiorców.

Wykonaliśmy film reklamowy, postprodukcję spotu telewizyjnego dla producenta artykułów spożywczych, będący częścią nowej kampanii reklamowej produktu KitKat. Film reklamowy skierowaliśmy do młodych ludzi, co stało się myślą przewodnią kampanii. Oferujemy postprodukcję dla klientów indywidualnych, agencji reklamowych i telewizji, a także wszystkie formy filmów reklamowych oraz animowanych.

Stworzenie spotu telewizyjnego jest najskuteczniejszym sposobem na wypromowanie określonego produktu, usługi czy marki. Jest to kosztowna inwestycja, ale jednorazowo pozwala na wielokrotne zwiększenie zasięgu i liczby odbiorców i wykorzystywanie spotu w różnych, dowolnych mediach i zwiększenie zysków. Nasze usługi są skierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i agencji reklamowych oraz telewizji. Oferujemy kompleksowe usługi związane z produkcją filmów i animacji. Wierzymy, że produkcja filmu reklamowego to jeden z najskuteczniejszych sposobów na wypromowanie marki, produktu lub usługi. Choć jest to inwestycja, która wymaga dużych nakładów finansowych, to jednak pozwala na wielokrotne wykorzystywanie spotu, co przyczynia się do zwiększenia zasięgu i zysków.

W Simple Frame wierzymy, że film tego typu to doskonałe narzędzie do komunikacji z klientem. Dzięki naszym produkcjom, klienci otrzymują skuteczne narzędzie marketingowe. Mogą dystrybuować film na różnych kanałach i dotarcie do jak największej liczby odbiorców.