Film animowany to świetna alternatywa dla tradycyjnego filmu. Zwłaszcza kiedy trudno nagrać dobry materiał kamerą ze względu na dostępność miejsca czy inne warunki. Tu na ratunek przychodzi właśnie animacja.  Zarówno film animowany wykonany w technologii 2D jak czy 3D jest równie skuteczny. Sukces tkwi w jakości i ciekawej kreacji. To dopiero połączenie tych dwóch elementów gwarantuje sukces.

Taki właśnie film stworzyliśmy ostatnio dla firmy Elis. Animacja przedstawiająca działalność firmy, jej usługi i cele. Dzięki temu widzowie lepiej poznają Elis i ich ofertę, a oferują bardzo potrzebne w dzisiejszej rzeczywistości rzeczy. A dzisiejsza rzeczywistość każe nam szczególnie zadbać o swoje bezpieczeństwo i zdrowie. Nie tylko w swoich domach ale także w pracy, urzędach czy miejscach publicznych, z których codziennie korzystamy. Elis to przede wszystkim lider wynajmu i serwisu odzieży dla pracowników. Film animowany, który powstał w naszym studiu świetnie pokazuje na czym polegają działania Elis w tym zakresie. Poza tym to również firm dbająca o czystość mat podłogowych i bezdotykowych urządzeń higienicznych. W obecnym czasie to higiena i odpowiednie środki czyszczące są bardzo ważne dla zdrowia.

W studio Simple Frame przygotowaliśmy animacje, która prosto i bardzo przejrzyście opowiada o działalności Elis. Postawiliśmy na animację 2D. Dzięki temu, że dysponujemy nowoczesnym sprzętem animacja jest najwyższej jakości.