Dr Marchewka – Promocje

Przedstawiamy naszą trzecią produkcję zrealizowaną dla sieci salonów i gabinetów optycznych Dr Marchewka. To kolejny projekt przy którym byliśmy odpowiedzialni za cały etap realizacji: scenariusz, preprodukcję, produkcję, montaż i udźwiękowienie.

Dr Marchewka to największa polska sieć zajmująca się sprzedażą okularów i soczewek kontaktowych oraz badaniem wzroku. Firma stawia przede wszystkim na rzetelny, uczciwy i odpowiedzialny kontakt z klientem. Dlatego m. in, jako pierwsza, przygotowała katalog swoich produktów wraz z cenami, aby oferta przedstawiona była w przejrzysty sposób.

Projekt jest reklamą telewizyjną, której dystrybucja rozpoczęła się w okresie przedświątecznym – najważniejszym z punktu marketingowego czasie w ciągu roku. Przygotowując wspólnie scenariusz filmu postawiliśmy na inną niż wszystkie strategię – zamiast kusić klientów promocjami, postanowiliśmy zapewnić ich, że Dr Marchewka oferuje niskie ceny przez cały rok.

Simple Frame to dom produkcyjny zajmujący się produkcją reklam telewizyjnych, spotów promocyjnych oraz animacji w technice 3d oraz 2d. Współpraca z każdym klientem to dla nas kolejne wyzwanie, dzięki któremu możemy stale poszerzać swoje umiejętności. Mamy pewność, że obie strony są zadowolone z wyników współpracy.