Pod marką Dafi kryje się producent filtrów oraz pojemników próżniowych. Wszystkie produkty tworzone są w jednej fabryce w Polsce z elementów sprowadzanych ze Stanów Zjednoczonych oraz Niemiec, co zapewnia najwyższą jakość wykonania oraz pełną kontrolę nad procesem produkcji. Warto podkreślić, że Dafi jest pierwszą i jedyną polską marką oferującą ten asortyment.

W ofercie Dafi znajdują się również podgrzewacze do wody. Niewielkich rozmiarów i estetyczne urządzenia zamontować można praktycznie w każdym miejscu w domu, gdzie potrzebne jest podłączenie bieżącej wody: pod zlewem w kuchni czy w garażu, w umywalce i pod prysznicem w łazience. W każdym miejscu zaleca się instalację podgrzewacza o mocy, która dostosowana jest do sposobu użycia wody.

Największą zaletą stosowania podgrzewaczy Dafi jest oszczędność energii, a co za tym idzie, również pieniędzy. Ponieważ urządzenia podłączone są bezpośrednio przy kranie, woda nie traci ciepła, tak jak dzieje się to w przypadku centralnego systemu ocieplającego, który znajduje się zazwyczaj kilka metrów od ujęcia wody.

Film wyprodukowany prze studio Simple Frame to przykład filmu produktowego w formie animacji 3d. Ta technika świetnie się sprawdza przy prezentacji urządzeń oraz omawiania kwestii technicznych. Trzyminutowa animacja wyczerpująco wyjaśnia mechanizm działania podgrzewaczy oraz uwypukla wszystkie jego zalety.