Dafi

To przykład nieco dłuższego, bo trzyminutowego, filmu produktowego przygotowanego dla Dafi – pierwszej i jedynej polskiej marki produkującej filtry do wody. Dafi może pochwalić się ponad 30 letnim doświadczeniem oraz najwyższej jakości materiałami sprowadzanymi z Niemiec i Stanów Zjednoczonych. Cała produkcja odbywa się w Polsce w jednej fabryce, dzięki czemu firma może być pewna, że wszystko odbywa się pod ścisłą kontrolą.

Oś narracyjna filmu oparta jest o symulację swobodnej rozmowy małżeństwa z potencjalnym klientem. Ujęcia są statyczne. Oko kamery rejestruje albo szerszy plan pary albo zbliżenia raz na kobietę raz na mężczyznę. Jasno oświetlona kuchnia oraz domowa scenografia budują familiarną, ciepłą atmosferę. Film urozmaicają elementy animacji 2d.

Film zachęca do picia wody z kranu nie bezpośrednio a po uprzednim przefiltrowaniu jej za pomocą produktu Dafi. Dzięki temu można w łatwy sposób zaoszczędzić pieniądze nie tracąc przy tym na jakości wody, gdyż Dafi wzbogaca płyn o cenny dla organizmu magnez. Obraz filmowy zapewnia szczegółową prezentację produktu. Skutecznie zachęca do wypróbowania filtra poprzez pokazanie korzyści płynących z użytkowania go.

Dom produkcyjny Simple tworzą specjaliści z branży filmowej i produkcji animacji 2d oraz 3d. Każdy film wymaga indywidualnego podejścia i dobrego rozpoznania potrzeb klienta. Pomysł na narrację, wiodącą technikę czy dobór aktorów uzależniony jest od grupy docelowej oraz celu marketingowego, który chce się osiągnąć. To specjalistyczna wiedza, dlatego warto w tych kwestiach zaufać fachowcom.