Film reklamowy dla CUK Ubezpieczenia. CUK to multiagencja działająca w Polsce od 2001 r. Skupia aż 30 towarzystw, a jej reprezentantów odnaleźć można w blisko 240 placówkach w całym kraju. Firma oferuje porównywarkę cen ubezpieczeń komunikacyjnych, domu lub mieszkania, podróży i  ubezpieczeń na życie.

Produkcja zrealizowana przed studio Simple Frame w humorystyczny sposób przedstawia możliwość zaoszczędzenia nawet 70 % przy wyborze najlepszej ofert ubezpieczenia AC i OC. Scenarzyści w dosłowny sposób wykorzystali powiedzenie: „Nie bądź łosiem”, co sprawia, że widz odebrać może reklamę jako zabawną i zaskakującą, co jest najlepszym sposobem na jej zapamiętanie.

Skuteczna reklama powinna budzić pozytywne skojarzenia. Często oparta jest na stereotypach, ale zdarza się, że wybiega poza przyjęte konwencje i utarte schematy przedstawiania codziennych sytuacji.

Fachowcy dom produkcyjnego Simple Frame zajmują się każdym etapem produkcji filmowej. Wspólnie z klientem ustalamy scenariusz, przygotowujemy plan zdjęciowy, realizujemy nagrania, wykonujemy zdjęcia oraz nadajemy ostateczny wygląd materiałowi w postprodukcji.