Corega jest produktem wzmacniającym protezy zębowe. Firma GSK prężnie działa także w kwestii profilaktyki stomatologicznej funkcjonując nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Dzięki marce Corega miliony ludzi zmieniło styl swojego życia, uzyskując nie tylko piękny uśmiech, ale i to co najcenniejsze – zdrowie.

Firma Corega od lat jest jedną z najbardziej przodujących marek w kwestii profilaktyki stomatologicznej. Przede wszystkim tworzy produkty do mocowania, a jakie higieny protez zębowych. W dobie niezdrowego i nieregularnego odżywiania firma dba o to, aby resztki spożywanego przez nas jedzenia nie stanowiło problemów zdrowotnych w najbliższym czasie. Firma Corega jest marką, która cieszy się na rynku ogromnym zaufaniem.

W związku z tym i w Billboardzie telewizyjnym firmy, który tutaj można zobaczyć musiały w krótkim czasie (8 sekund) zostać ujęte najważniejsze kwestie. Widzimy zatem krótką prezentacją ukazującą proste nakładanie jednego z kremów mocujących. Wszystko to w nowoczesnej animacji. Logo firmy ukazane na koniec tylko pomaga dodatkowo zapamiętać z jaką marką mamy do czynienia.

Dla nas taka realizacja nie jest żadnym problemem. Zwłaszcza, gdy jej poszczególne etapy omawiamy bezpośrednio z Klientem. Dodatkowo pomaga nam sprzęt najwyższej jakości, oraz kreatywność i otwartość na innowacje jaką kierują się pracownicy naszej firmy.