Bond – postprodukcja

Reklama telewizyjna jest trudnym projektem. Cały pomysł i wyobrażenie efektu końcowego musi być ustalone jeszcze przed rozpoczęciem prac nad reklamą. Trzeba wszystko dokładnie zaplanować i dążyć do tego co chcemy uzyskać. Od scenariusza, organizacji miejsca, osób poprzez całą postprodukcję, która jest ostatnim etapem tworzenia i nadawania kształtu projektom.

Reklama telewizyjna jest o tyle wymagająca, że dociera do znaczniej grupy odbiorców, a co za tym idzie zostaje wystawiana na ocenę która będzie miała wpływ na powodzenie produktu. Muszą zatem ze sobą ściśle współpracować najważniejsze filary całej trzy etapowej produkcji. Organizacja produkcji-kierownik, produkcja-reżyser, postprodukcja- montażysta. Reżyser pracuje z zespołem i w lokalizacji, którą przygotuje produkcja. Montażysta pracuje na materiale jaki dostanie z planu, nakręconego przez reżysera. Jedno ciągnie za sobą drugie. Wszystko jest równie ważne i ma wpływ na efekt, który emitowany jest na ekranach telewizorów. Jednak jaki by materiał nie był, ostateczną formę i bezpośrednio do efektu końcowego przyczynia się montażysta na etapie postprodukcji.
Pewni swoich możliwości popartych wieloletnim doświadczeniem, podjęliśmy się postprodukcji do reklamy znanej marki perfum Bond. Postprodukcja reklamy to zawsze odpowiedzialne zlecenie, nad którym pracujemy z dbałością o każdy szczegół i odpowiednie wykorzystujemy każdy ułamek sekundy.