Billboard sponsorski – Krosno

Sponsorowanie filmu czy programu, zarówno telewizyjnego jak i kinowego to świetna okazja do promocji. Każdy sponsor ma szansę żeby pokazać swoja ofertę lub wypromować markę. Dzięki temu pokaże się szerokiemu gronu odbiorców i zyska nowych Klientów. Przede wszystkim jednak billboard sponsorski to świetne narzędzie nie tylko do promocji oferty ale również do budowania wizerunku całej firmy.   

 

 

Samo wskazanie sponsorskie znacząco poprawia PR firmy. Sam fakt sponsorowanie ulubionego programu czy filmu w oczach odbiorców rodzi zachwyt i poważanie. Oprócz tego jeśli billboard jest stworzony w odpowiedni sposób budzi zainteresowanie marą, a to przekłada się na sprzedaż. Jednak żeby tak się stało trzeba odpowiednio opracować i wyprodukować billboard. Przede wszystkim trzeba trzymać się przyjętych zasad. Długość trwania, odpowiednie treści, odpowiednie sformułowania i ujęcia. Wszystkie te wytyczne sztywno ustalone i należy ich przestrzegać, co znacznie utrudnia i zawęża produkcję.

W studiu SIMPLE FRAME zajmujemy się kompleksowo produkcją filmów i animacji. Billboard sponsorski za każdym razem to dla nas ciekawy projekt. Lata pracy w branży pozwoliły nam zdobyć doświadczenie i umiejętności, które pozwalają na tworzenie kreatywnych i niebanalnych dzieł. Przede wszystkim nie boimy się nowego, chcemy żeby każdy nasz projekt był niebanalny, nowatorski i kreatywny. Trzymamy się zasad tworzenia billboardów jednak zawsze dodajemy coś innowacyjnego, wyróżniającego.