Billboard sponsorski – Bell

Bell to producent kosmetyków kolorowych, który od wielu lat dostarcza swoim klientom innowacyjne i skuteczne produkty. W ofercie firmy znajdują się kosmetyki do makijażu twarzy, oczu i ust, a także produkty pielęgnacyjne i koloryzacji włosów. Wszystkie produkty Bell są wytwarzane z najlepszych składników i opracowywane przy udziale specjalistów z branży kosmetycznej. Dzięki temu, klienci firmy mogą cieszyć się wysoką jakością i skutecznością każdego produktu. Aby podkreślić jakość produktu, wykonaliśmy dla Bell billboard sponsorski.

Billboard sponsorski stworzony dla producenta kosmetyków kolorowych Bell. Billboard ma działanie reklamowe i wizerunkowe, z jednej strony reklamuje o nowościach kosmetycznych, które producent chce wyróżnić, z drugiej natomiast pozwala na zainteresowanie odbiorców daną marką, nawet w tak krótkim przekazie. Spot może stanowić odrębną formę reklamy lub być częścią większej kampanii i uzupełniać dłuższe spoty TV.

Produkcją filmu typu billboard sponsorski zajęło się studio Simple Frame, które realizuje atrakcyjne produkcje reklamowe. Oferujemy przygotowanie wszelkich materiałów filmowych, w tym filmów reklamowych, reklam radiowych, filmów promocyjnych i wizerunkowych, a także materiałów instruktażowych i szkoleniowych dla firm i korporacji. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani profesjonaliści, którzy posiadają szeroką wiedzę i doświadczenie w branży. Wszystkie nasze produkcje są tworzone z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, aby zapewnić naszym klientom najlepszą jakość i spełniać ich wymagania. Dbamy o to, aby nasze filmy były skuteczne i oddziaływały na odbiorców, a przy tym były estetyczne i przyciągały uwagę. Doświadczenie i pasja, z jaką podchodzimy do każdego zadania pozwala nam tworzyć filmy, które odnoszą sukces marketingowy.