Dla Spółki Akcyjnej Berling wykonaliśmy postprodukcję filmu promocyjnego. Firma jest wiodącą hurtownią chłodniczą na polskim rynku. Może pochwalić się jednym z największych magazynów w Europie, co pozwala jej na szybkie dostarczania produktów nawet przy bardzo dużych realizacjach. Sieć firm instalatorskich oraz grono fachowców zapewniają profesjonalny montaż i obsługę urządzeń na terenie całego kraju.

Trzy i pół minutowa produkcja jest przykładem filmu korporacyjnego. Obraz w sposób szczegółowy przedstawia firmę, jej działalność, rozwój, korzyści, które płyną ze współpracy z nią i korzystania z jej produktów oraz usług. Dzięki filmowi widz może zajrzeć do „wnętrza” firmy. Poznać sposób jej organizacji oraz nowoczesne wyposażenie.

Studio filmowe Simple Frame wykonało postprodukcję materiału. Zadbaliśmy o korekcję barwną oraz ostatnie wykończenie tak, aby obraz był wysokiej jakość i przyciągał uwagę widza. Dzięki wspólnej pracy specjalistów od postprodukcji film ogląda się bardzo przyjemnie. Bez wątpienia jest profesjonalnie przygotowanym materiałem skutecznie promującym Spółkę Akcyjną Berling.

Dom produkcyjny Simple Frame specjalizuje się nie tylko w procesie postprodukcji. Tworzymy także własne filmy i animacje w technice 2d oraz 3d wykorzystywane potem przez firmy jako filmy korporacyjne, promocyjne lub produktowe.