AR Check – film promocyjny

Film znalazł swoje zastosowanie w wielu dziedzinach życia i branżach. Jaki reklama, film promocyjny, produktowy czy korporacyjny. Dzisiejsza technika umożliwia nam nagranie filmu w niemal każdych warunkach i na każdą okoliczność. Produkcja filmowa bardzo rozwinęła się na przestrzeni lat. Zarówno pod względem technicznym jak również wciąż rosnącej kreatywności filmowców. Studio Simple Frame istnieje od kilkunastu lat. W tym czasie stworzyliśmy setki filmów wykorzystując do tego różne sposoby i techniki.

Dzięki temu doświadczenie, które zdobyliśmy pozwala nam na porównanie świata filmu kiedyś i dzisiaj. Mamy również znacznie większą swobodę i zdolność kreatywnego tworzenia filmów ze względu na nasze doświadczenie.
Każda produkcja filmowa jest inna. W zależności od rodzaju filmu i jego zastosowania inaczej się do niej przygotowujemy. Właśnie dlatego także ważne jest, żeby do każdego projektu podchodzić bardzo indywidualnie. Przede wszystkim trzeba ustalić co ma pokazywać film, napisać scenariusz, dobrać odpowiednie techniki. Jeśli jest potrzeba zorganizować plan zdjęciowy i wszystkie potrzebne elementy. Natomiast na koniec, ostatnim etapem jest postprodukcja obrazu i dźwięku.

Zazwyczaj chronologia i nasza praca nad tworzeniem filmów jest schematycznie podobnie. Różne są jednak techniki. Nie zawsze film jest materiałem z kamery. Coraz częściej ujęcia filmowe są mieszane z animacjami, obrazami tworzonymi przez grafików lub całkowicie je zastępują. Nasze studio pracuje kompleksowo na każdym etapie tworzenia w każdej technice.
To właśnie dzięki temu, że posiadamy dobrze wyposażone studio zarówno graficzne, montażowe i produkcyjne przyjmujemy każde, nawet najtrudniejsze wyzwanie filmowe.