Animacja techniczna

Studio Simple Frame od lat specjalizuje się w tworzeniu form takich jak animacja techniczna. W naszym portfolio odnaleźć można realizacje dla firm wielu różnych branży: budowlanej, elektroenergetycznej, telefonii komórkowej, wykończenia wnętrz i wielu innych. To co łączy wspomniane branże to produkty, których prezentacja wymaga szczególnego podejścia.

Animacja techniczna pozwala na przyjrzenie się przedmiotowi z wielu stron, a także zajrzenie do jego wnętrza. Umożliwia rozłożenie urządzenia na kolejne warstwy i elementy i pokazanie ich funkcji. Obraz jest pełny i dokładny a do jego obejrzenia wystarczy kilkadziesiąt sekund, co sprawia, że taki rodzaj filmu jest bardzo dobrym narzędziem promocyjnym.

Możliwość pokazania produktu w najdrobniejszych szczegółach w stosunkowo krótkim czasie daje producentowi możliwość wyjaśnienia klientowi sposobu działania produktu oraz wręcz nauczenia go korzystania z niego. Animacja pełni wtedy rolę instrukcji obsługi. Warto dodać, że animacja 3D jest stale rozwijającą się dziedziną sztuk plastycznych. Jest tak przede wszystkim ze względu na jej szerokie zastosowanie także jako środka wyrazu artystycznego.

Dom produkcyjny Simple Frame skupia specjalistów w dziedzinie animacji technicznych. Dla naszych grafików i animatorów konstruowanie komputerowego obrazu jest pasją oraz nieustannym wyzwaniem. Jest tak, gdyż wszystkie projekty znacznie się od siebie różnią. Dzięki różnorodnemu doświadczeniu nieustannie doskonalimy swój warsztat.