Animacja 2D – Sage Symfonia Handel

Animacja 2D stworzona dla Sage Symfonia Handel, dzięki której potencjalni odbiorcy dowiadują się o funkcjach i zaletach platformy, dzięki którym może ona pomóc właścicielom firm i punktów usługowych. Film nie tylko instruuje, ale przede wszystkim promuje całą platformę.

Animacja 2D to rodzaj filmu, który został stworzony dla platformy handlowej Sage Symfonia Handel. Celem tej animacji jest zapoznanie potencjalnych odbiorców z funkcjami i zaletami tej platformy. Pozwolą one właścicielom firm i punktów usługowych zarządzać swoimi finansami w sposób łatwy i efektywny. Film „Twój sklep może więcej” jest przykładem tego typu animacji, która promuje platformę Sage i przedstawia jej funkcje, takie jak kontrola nad promocjami czy możliwość przyjmowania różnych form płatności.

Film „Twój sklep może więcej” przekonuje o przydatności Sage w handlu, a także informuje o funkcjach platformy. Funkcje te to m.in. łatwiejsza kontrola nad promocjami czy możliwość przyjmowania kilku rodzajów płatności podczas jednej transakcji. Na stronie sage.com.pl można pobrać wersję demo i samemu przekonać się o tym, jak łatwe może być zarządzanie finansami.

Animacja 2D pozwala użytkownikom zapoznać się z funkcjonalnością aplikacji, jej możliwościami i korzyściami z nich wynikających. Pozwala także poprawić lub utrzymać dobry wizerunek firmy i dzięki temu pozyskać nowych użytkowników serwisu. Pozwala skutecznie wypromować i reklamować usługi, a sama animacja może mieć nieograniczony zasięg.

Animację stworzyło studio Simple Frame, które zajmuje się produkcją animacji 2D i 3D. Ponadto produkujemy wiele filmów wizerunkowych, spotów reklamowych i wszelkich form filmowych. Dzięki naszym produkcjom, klienci mogą zwiększać zasięg swoich usług i liczbę klientów.