Animacja 2D wyprodukowana dla IdeaMoney, polecająca usługę IdeaFactor24, czyli platformę do obsługi bankowej przez internet. Dzięki platformie użytkownicy mogą w łatwiejszy, szybszy i dużo wygodniejszy sposób korzystać z usług bankowych i prywatnego konta. Spot stworzyliśmy w technice animacji 2D. Daje ona możliwość prostego i przejrzystego ukazania funkcjonalności platformy, jej zalet i korzyści wynikających z użytkowania. Animacja prezentuje liczne funkcje systemu, takie jak przejrzysty dostęp do historii spłat kontrahentów czy możliwość generowania raportów. Dzięki IdeaFaktor24 zarządzanie fakturami staje jest wygodniejsze i prostsze. Z systemu można korzystać także na smartphonie i tablecie. Animacja 2d i 3d to efektowny sposób na pokazanie istotnych dla odbiorcy szczegółów w atrakcyjnej formie. Stawia to animację w czołówce skutecznych narzędzi marketingowych.

Animacja wyprodukowana została przez studio Simple Frame, które specjalizuje się w tworzeniu filmów reklamowych, animacji, filmów tworzonych dla korporacji oraz wizerunkowych, które mają na celu zbudowanie lub poprawienie wizerunku firmy. Dzięki temu mogą zdobyć zaufanie klientów lub je utrzymać.

Animacja 2d to proste, oparte na dwuwymiarowej grafice narzędzie do tworzenia przejrzystych, skutecznych filmów. Dzięki animacji 2d możliwe jest stworzenie idealnego narzędzia promocyjnego. Świetnie wyjaśni również działanie produktu (video explainer). Animacja będzie również niedoścignioną instrukcją, która będzie spełniała swoją funkcję dużo lepiej niż standardowy instruktaż.

Animacja 2d dobrze przyciąga uwagę odbiorców, co daje również efekt reklamowy. Przez jej pryzmat widzowie ocenią nie tylko produkt czy usługę ale też całą markę. W związku z tym animacja świetnie buduje wizerunek firmy. Właśnie dlatego tak ważne jest żeby animacja była wysokiej jakości i ciekawej kreacji. Dopiero jakość idące w parze z kreatywnym obrazem zyska sympatię i zaufanie odbiorców.