Animacja 2D – GlobLotto

Animacja 2D stworzona dla GlobLotto, globalnej platformy dla graczy w loterie losowe. Dzięki animacji odbiorca dowiaduje się o tym jak korzystać z platformy. Animacja informuje także, jakie wnosi ona korzyści w przeciwieństwie do tradycyjnych loterii, w których trzeba kupić los w punkcie totalizatora. Miała ona na celu promocję loterii i serwisu i zwiększenie jej zasięgu, czyli pozyskanie nowych uczestników. Animacja przybliża zasady funkcjonowania loterii i serwisu. Przyciąga w ten sposób przyciąga nowych klientów, jak i buduje pozytywny wizerunek wśród stałych użytkowników. Wykorzystanie do tego celu animacji jest najlepszy wyborem przy tego typu celach promocyjnych.

Animacja 2D została wyprodukowana przez studio Simple Frame. Tworzymy animacje 2D i 3D, spoty telewizyjne, reklamy radiowe, a także filmy korporacyjne, rekrutacyjne i szkoleniowe. Nasze produkcje pozwalają uzyskać pożądany zasięg promocji marki, a tym samym zwiększyć liczbę klientów oraz poprawić wizerunek firmy czy korporacji.

Nasze studio jest znane z indywidualnego podejścia do każdego projektu, a nasz zespół specjalistów ds. marketingu i reklamy współpracuje z klientami, aby jak najlepiej spełnić ich oczekiwania. Każdy projekt jest dla nas wyjątkowy i traktujemy go z największą starannością, ponieważ wiemy, jak ważne są animacje w budowaniu wizerunku i rozwoju działalności naszych klientów.

Nasze animacje 2D tworzymy przy użyciu najnowszej technologii, dzięki czemu są one wyjątkowo atrakcyjne wizualnie i skuteczne w promocji. Dbamy także o wysoką jakość dźwięku i ścieżki dźwiękowej, aby jak najlepiej oddać klimat i charakter projektu. Nasze animacje 2D dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.