Ostatnio mieliśmy przyjemność pracować z marką “Bond” oferującą kosmetyki dla mężczyzn . Finałem współpracy jest film reklamowy, którego postprodukcję czyli montaż, oraz udźwiękowienie przygotowało studio filmowe i studio postprodukcyjne Simple Frame. Połączenie wszystkich tych elementów tworzy całość, która zachęca do zapoznania się z produktem.

Aby film reklamowy był atrakcyjny wizualnie, niezbędny jest profesjonalny montaż. Polega on na połączeniu ze sobą wszystkich kadrów i jest jednym z finalnych etapów produkcji. Studio Simple Frame oferuje tego typu usługę. Staramy się aby przygotowany przez nas montaż nadawał całości atrakcyjności.

Wpływ na ostateczny charakter reklamy ma również postprodukcja czyli końcowa faza produkcji, której efektem jest gotowość materiału do emisji. Studio produkcyjne Simple Frame na swoim koncie posiada wiele interesujących postprodukcji m.in. dla takich cenionych marek jak Kenwood, Mlekovita czy Orange.

Udźwiękowienie to kolejny ważny element produkcji. Simple Frame posiada także własne studio dźwiękowe. Efekty dźwiękowe mają istotny wpływ, stanowią tło filmu, kreują nastrój.

Film reklamowy “Bond” jest kolejnym przykładem na to, że studio postprodukcyjne i filmowe Simple Frame dokłada wszelkich starań, aby klienci byli zadowoleni z efektu końcowego produkcji. Współpraca z nami to przyjemność zakończona sukcesem. Doświadczenie nauczyło nas, że dopiero jakość połączona z ciekawą kreacja gwarantuje sukces każdemu projektowi. Tym właśnie kierujemy się na każdym etapie powstawania filmu.