5.10.15 Kids

Dla 5.10.15 Kids wykonaliśmy postprodukcję spotu. 5.10.15 Kids to sieć sklepów stacjonarnych i sklep internetowy z bogatym asortymentem artykułów dla dzieci i niemowląt. Sklep oferuje ubrania, zabawki i dodatki dla dziewczynek i chłopców w wieku od 2 do 12 lat. Wśród nich odnaleźć więc można sukienki, czapki, kurtki, klocki, książki, meble do pokoju dziecka i wiele innych.

5.10.15 Kids stawia na rozbudzanie w dzieciach pasji, kreatywności i dążenia do realizacji marzeń. Na pułkach można znaleźć zabawki i gry kreatywne najlepszych producentów, takich jak LEGO, Ravensburger czy PlayDoh.

Spot firmy został oparty na skojarzeniu dzieci z szukaniem. Nie jest to tylko szukanie zgubionej zabawki, ale przede wszystkim szukanie wiedzy, pomysłów, inspiracji, przygody. Dzieci biegają, zaglądając pod dywan, nurkując do pudełka, szukając informacji w książce czy odległych krain na mapie. Okazuje się, że szukanie jest trudnym i wymagającym procesem. Dlatego 5.10.15 Kids oferuje wygodną wyszukiwarkę umożliwiającą dostęp do całego asortymentu, który pozwoli rodzicom na skompletowanie ubrania swoich dzieci oraz skorzystanie z bogatej oferty wyprzedaży.

Studio Simple Frame zajmuje się nie tylko postprodukcją. W naszym portfolio znajdują się przykłady całościowych realizacji dla marek różnych branży: kosmetycznej, farmaceutycznej, budowlanej i wielu innych. Część z nich opiera się na ujęciach filmowych, część to animacje 2d lub 3d.