Powoli klasyczne szkolenia i wykłady ustępują miejsca webinarom. Czym jest nagrywanie webinarów? Czy są lepsze od tradycyjnych form nauki? Z pewnością są zarówno zwolennicy jak i przeciwnicy internetowej formie nauki. Jednak tych drugich jest znacznie więcej. Szczególnie teraz, kiedy byliśmy zmuszeni do nauki przez internet. Okazało się, że webinary są znacznie wygodniejsze i równie, a nawet bardziej skutecznie niż szkolenia i wykłady stacjonarne. Teraz wiemy również, że są one nieuniknioną przyszłością edukacji i rozwoju.

https://vimeo.com/431713046

Webinary to nic innego jak szkolenia, wykłady, seminaria prowadzone online przez Internet. Potrzebujesz jedynie komputera i internetu żeby móc wziąć w nim udział. Konkretnego dnia o danej godzinie ale z dowolnego miejsca na świecie! To największy i niepodważalny plus webinarów. Dzięki temu nie musisz pokonywać wielu kilometrów żeby dotrzeć na sale szkoleniową. Nie traci się cennego czasu. Nie stresuje bezpośrednim kontaktem. Dodatkowo w dobie dbania o własne zdrowie i zminimalizowanie ryzyka zarażenia- nie masz kontaktu z obcymi osobami. Co więcej, webinary są równie skuteczne co spotkania na salach. Dzięki zaawansowanej technologii nagrywanie webinarów, które są w pełni interaktywne pozwala na czynny udział w każdym szkoleniu. Komunikator pozwala na bieżący kontakt między kursantami.

W Simple Frame zajmujemy się tworzeniem interaktywnych materiałów szkoleniowych od kilkunastu lat. Bogate doświadczenie sprawia, że obecnie świetnie odnajdujemy się w nowoczesnych webinarach. Tworzymy materiały dla każdej branży, na każdy temat. Najwyższa jakość sprzętu, na którym pracujemy przekłada się na jakość naszych projektów. Ciekawa kreacja i nieszablonowe podejście do tematów zawsze wzbudza sympatię i zainteresowanie widzów.