Porozmawiajmy o Twoim projekcie
kontakt@simpleframe.pl
kontakt

MPWiK

Wyszukiwanie

Jednym za najważniejszych celów, które można osiągnąć za pomocą prezentacji filmu korporacyjnego jest pokazanie firmy od wcześniej nieznanej klientowi strony. Umiejętnie wykreowany za pomocą obrazu przekaz może zaskoczyć widza i dzięki temu zainteresować go oraz wywołać pozytywne skojarzenia. Te trzy reakcje stanowią cele, które powinna realizować przemyślana kampania marketingowa.

Studio Simple Frame zajęło się produkcją filmu dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, dostarczyciela ponad 330 milionów litrów wody dziennie, mogącego pochwalić się 130 letnią tradycją. Z uwagi na, z jednej strony, powszechność świadczonych przez firmę usług, z drugiej, na niską świadomość społeczną ich obecności, scenariusz wymagał specjalnego pomysłu. Film pokazuje codzienną „niewidzialną” pracę pracowników MPWiK, która związana jest zarówno z działaniem interwencyjnym lub rutynowym w terenie, jak i czasochłonnymi badaniami laboratoryjnymi i pracami administracyjnymi. Działania prowadzone zarówno w dzień jak i w nocy sprawiają, że mieszkańcy miasta mogę cieszyć się sprawnie działającą kanalizacją i siecią wodociągów.

Szybko zmieniające się obrazy i dynamiczne ujęcia wspierają wizerunek firmy jako zaangażowanej w realizację potrzeb użytkowników. Profesjonalnie wykonane zdjęcia podkreślają rzetelne podejście MPWiK do wszystkich obszarów swojej działalności. Film trwa zaledwie minutę, ale przedstawia to, co najtrudniej jest pokazać - związek między przedsiębiorstwem a klientem.

Dom produkcyjny Simple Frame realizuje każdy etap produkcji filmowej. We współpracy z klientem tworzy pomysłowy i dostosowany do specyfiki firmy scenariusz, dokonuje wyboru techniki, w której będzie zrobiony film, określa cele, które będzie realizował a także profil potencjalnego odbiorcy. Dba o sprawną produkcję oraz postprodukcję na najwyższym poziomie technicznym.

Zapraszamy!

Simple Frame
ul. Wiertnicza 135A
02-952 Warszawa, Polska
Created by Fisite.pl
envelopemenuchevron-down