Animacja 3d stworzona dla producenta kotłów na pelet. Animacja pokazuje działanie urządzeń, szeroką ofertę firmy oraz zalety korzystania z niej. Animacja tego typu jest doskonałym narzędziem promocyjnym i instruktażowym, a jej zasięg zależy wyłącznie od budżetu i pola emisji. Dzięki animacji 3d można w prosty i przejrzysty sposób wyjaśnić działania produktów, co jest dużo atrakcyjniejszym przekazem niż klasyczna instrukcja.

Automatyczne kotły do spalania peletu (granulatu z trocin), Kostrzewa, to wydajne i ekologiczne rozwiązanie. Kotłami można ogrzewać zarówno budynki mieszkalne jak i obiekty przemysłowe. Niską emisyjność zanieczyszczeń do atmosfery potwierdzić mogą liczne certyfikaty. Kotły Kostrzewa posiadają najwyższą – piątą klasę specjalnej normy dotyczącej emisji tlenku węgla, substancji smolistych i pyłów.

Firma Kostrzewa została założona przez Tadeusza i Barbarę Kostrzewów w 1978 roku jako Zakład Ślusarsko – Kotlarski. Była pierwszym w Polsce przedsiębiorstwem produkującym kotły uzyskujące energię grzewczą ze spalania biomasy. Obecnie firma liczy sobie 140 pracowników i może szczycić się wieloma nagrodami przyznawanymi za innowacje w sektorze energetycznym.

Prezentowany materiał jest filmem produktowym w formie animacji trójwymiarowej. Specjaliści z domu produkcyjnego Simple Frame dołożyli wszelkich starań, by w prosty i nowoczesny sposób pokazać działanie kotła Twin Agro. Obraz uzupełniają opisy, dzięki temu prezentacja kotła jest kompletna.

Studio filmowe Simple Frame tworzy filmy korporacyjne, produktowe i promocyjne w formie animacji trój – i dwuwymiarowych. Filmy tego typu mogą być wykorzystane do pozyskania nowych klientów, wzmocnienia zaufania wśród stałych odbiorców produktów, pozyskania nowych partnerów biznesowych lub sponsorów. Simple Frame zapewnia profesjonalną współpracę na wszystkich etapach produkcji filmu.