Korzystaj mądrze z możliwości Internetu – Filmik na Instagram

Instagram swoimi zasięgami i popularnością coraz szybciej goni Facebooka. Jednak obie aplikacje działają na nieco innych zasadach dlatego warto pokazywać się odbiorcom równolegle w obu tych mediach społecznościowych. W przeciwieństwie do Facebooka  działanie Instagrama zorientowane jest wyłącznie na zdjęcia i filmiki. To zupełnie inny na FB sposób komunikacji. Wszystkie najważniejsze informacje, zalety firmy czy oferty muszą być ujęte projekcie multimedialnym. Filmik na Instagram to najlepszy sposób na zwrócenie uwagi odbiorcy i zaciekawienie swoim profilem, a co za tym idzie sobą i swoją ofertą. To najważniejszy krok w drodze do pozyskania nowego klienta. W rezultacie filmik przekłada się na sukces marki.

Kreatywne studio i ciekawy pomysł

Współczesny użytkownik Instagrama widział już niemal wszystko. Treści, które otaczają go codziennie w jego mediach społecznościowych i aplikacjach nie robią takiego wrażenia jak kiedyś. Z biegiem czasu uodparniamy się wciąż powtarzające się bodźce, efekty i nie robią już takie wrażenia. W związku z tym, żeby sobą zaskoczyć i zaciekawić trzeba wyjść poza ramy i dać użytkownikom coś czego jeszcze nie widzieli. Wtedy na pewno zyskasz ich uwagę.

Filmik na Instagram musi być w punkt!

Studio Simple Frame zajmuje się tworzeniem filmów dla firm i filmików na portale społecznościowe. Instagram jest dość wymagającym medium. Dzięki wielu latom doświadczenia potrafimy jednak bardzo celnie i precyzyjnie stworzyć filmik na Instagram, który zyska sympatię odbiorców i będzie bardzo skuteczny. Pomysłowy scenariusz, odpowiednia technika i najlepszy sprzęt sprawiają, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Przede wszystkim jest to nasza pasja, którą z chęcią rozwijamy i pogłębiamy. W związku z tym chętnie podejmujemy się stworzenia filmików trudnych dla innych.  Zapraszamy do współpracy. Chętnie zaskoczymy Ciebie i Twoich klientów!