Targi to zazwyczaj cykliczne imprezy branżowe gdzie producenci, usługodawcy i firmy mogą pokazać swoje najnowsze osiągnięcia i oferty. Tam też można spotkać wielu potencjalnych klientów, kolegów po fachu czy potencjalnych partnerów biznesowych. Dlatego właśnie są to tak ważne wydarzenia, a przygotowania do nich trwają miesiącami. Zwłaszcza przygotowania ze strony organizatorów i wystawców. Żeby te trudny nie były zapomniane oferujemy film z targów.

.

Film z takiego wydarzenia jest reklamą kolejnych edycji. Przede wszystkim jest również dla wystawcy promocją swojej marki, dowodem na rozwój i działania. Śmiało może promować firmę w mediach społecznościowych, stronie internetowej czy innych branżowych galach. Film z targów to pewnego rodzaju relacja. Zawiera prawdziwą reakcję ludzi, spontaniczne wydarzenia, wypowiedzi. Jest bardzo autentyczna. Właśnie dlatego ciekawa i stanowi świetny materiał promocyjny.
Żeby jednak film z targów spełnił swoje zadanie potrzebne są trzy najważniejsze elementy:
-doświadczony operator
-kreatywny montażysta
-najwyższej jakości sprzęt
Wszystko to przekłada się na efekt końcowy i powodzenie filmu.

.

Simple Frame to studio filmowe z kilkunastoletnim stażem. Od zawsze dbaliśmy o najwyższą jakość projektów, które tworzymy. Własnie dzięki temu tyle lat aktywnie jesteśmy na rynku. Ciągle się rozwijamy, unowocześniamy, operujemy najnowszymi technologiami nie zapominając o tradycji. Filmowcy, którzy tworzą nasze studio są kreatywni, ciekawi i bardzo twórczy.

Wszystko to widać w naszych projektach. Proponujemy film z targów każdej firmie, która bierze w nich udział. Z doświadczenia wiemy, że jest to bardzo skuteczny sposób na zdobycie zaufania i sympatii. My Ci w tym pomożemy!