Porozmawiajmy o Twoim projekcie
kontakt@simpleframe.pl
kontakt

Film korporacyjny

Film korporacyjny jest świetną wizytówką firmy, pokazuje jej charakter i profil działalności.

 

 

Woda jest jednym z najważniejszych elementów naszego życia. Nawet nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo od niej jest uzależnione. Używamy jej każdego dnia w dużych ilościach więc jej jakość ma duży wpływ na nasze zdrowie, wygląd i kondycję. Jednak żeby woda z kranu była krystalicznie czysta i zdrowa potrzeba wiele pracy profesjonalistów.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Warszawa to zespół ludzi, który czuwa nad jakością wody. Co za tym idzie również nad naszym zdrowiem. Dzięki nim woda w warszawskich kranach jest zdrowa, bezpieczna i gotowa do picia bezpośrednio z kranu. Specjalnie dla MPWiK stworzyliśmy film korporacyjny. Chcieliśmy w nim pokazać chociaż namiastkę tego jak bardzo pracownicy angażują się dla Warszawiaków w swoje zadania. Jak bardzo ważną rolę odgrywa w naszych domach ich praca. W filmie dla MPWiK chcieliśmy pokazać autentyczny obraz firmy, pracowników i terenu przedsiębiorstwa. A to na pewno ciekawi mieszkańców Warszawy, którzy nie zdają sobie sprawy jak długą drogę musi przepłynąć woda i przez ile testów jakości musi przejść zanim wyleje się z naszych kranów. Teren przedsiębiorstwa jest bardzo duży dlatego zdecydowaliśmy się na ujęcia z powietrza co uatrakcyjniło cały materiał. Rożne procesy i etapy drogi, które musi pokonać woda obrazuje animacja. Dzięki niej możemy pokazać widoki niemożliwe do sfilmowania kamerą.
Postawiliśmy na klarowne i czytelne przekazanie najważniejszych informacji żeby nie zanudzić widza. Film korporacyjny powinien być taki, jak chcemy żeby była odbierana firma. Dlatego właśnie z pośród wielu technik i efektów trzeba wybrać najlepsze dla konkretnej marki. Dokładnie tak, jak zrobiliśmy to My dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Warszawie.

Film korporacyjny

Zapraszamy!

Simple Frame
ul. Wiertnicza 135A
02-952 Warszawa, Polska
Created by Fisite.pl
envelopemenuchevron-down