Film i Animacja na Facebook-a (Twój Fanpage z filmem i animacją !)

Facebook daje nam obecnie duże możliwości dotarcia do klienta, a niemal każda firma ma swoją stronę Fanpage. Dzięki temu możemy na bieżąco informować obserwatorów o naszych nowinkach, dodawać zdjęcia, opisy, promocje.

Mimo, że zdjęcia przykuwają wzrok to jednak przestały być atrakcyjną i przede wszystkim skuteczną formą reklamy, która wyróżnia się na tle innych.

Zainteresowanie klienta, na którym tak bardzo nam zależy i o którego wszelkimi metodami walczymy, coraz trudniej skupić na sobie. Tym bardziej, że wokół zalewają nas kolorowe, niemalże identyczne plakaty, reklamy, zdjęcia. Trzeba wyjść naprzeciw rosnącym oczekiwaniom ludzi i zrobić krok w ich stronę. Przyciągnąć, zainteresować, zaimponować.
Liczy się każdy, nawet najmniejszy szczegół. A czasem to właśnie ten szczegół może zaważyć na powodzeniu, zatrzymaniu się i skupieniu uwagi własnie na Twoim profilu. Żyjemy w czasach gdzie multimedia pochłonęły tradycyjne zdjęcie, potrzeba nam coraz więcej bodźców żebyśmy coś zauważyli, dostrzegli.

Z drugiej strony w jaki sposób w bardzo krótkim czasie zwrócić uwagę właśnie na siebie? Rozwiązaniem jest Animacja na Facebook-a !

Animacja na Facebook-a lub film w tle na Fanpage na Facebooka. To stało się już rewolucją! Zamiast kolejnego statycznego obrazu krótka, ale bardzo interesująca, intensywna, dynamiczna animacja lub film. Ta forma wygrywa tym, że jest jeszcze mało powszechną, nieograną a dzięki temu bardzo zauważalną i budzącą zainteresowanie.

Zrobiona profesjonalnie i nowocześnie gwarantuje sukces, zwiększenie zainteresowania Twoim profilem na Facebooku, a co za tym idzie zwiększenie zainteresowania Twoim produktem lub usługą.

Prowadzisz swój kanał na YouTube? Wiesz na pewno, że tylko doskonała treść może zatrzymać odbiorców i sprawić, by wrócili. Najpierw jednak musisz przyciągnąć ich uwagę, na co masz tylko kilkanaście sekund – wykorzystasz je najlepiej,  chwytliwą czołówką prezentującą twój kanał.