Porozmawiajmy o Twoim projekcie
kontakt@simpleframe.pl
kontakt

Dron - filmowanie z powietrza

Współczesna technologia pozwala na zastosowanie technik filmowych niedostępnych jeszcze kilka lat temu. Użycie dronów do filmowania z powietrza i tworzenia materiałów filmowych wysokiej jakości pozwala na tworzenie niepowtarzalnych zdjęć. Ma to szerokie zastosowanie również w filmach reklamowych czy promocyjnych.

Filmowanie z powietrza – reklama i promocja

Kiedy celem jest stworzenie atrakcyjnego filmu reklamowego, promocyjnego lub jakiejkolwiek formy filmu, możemy do uatrakcyjnienia jego treści użyć techniki filmowania z powietrza czyli z popularnych ostatnio dronów. Aby film był doskonałej jakości, konieczne jest użycie profesjonalnego sprzętu, który zapewni profesjonalne zdjęcia. Filmowanie z powietrza doskonale sprawdza się w zdjęciach promocyjnych, powodując, że filmy stają się niezwykle efektowne i przyciągają uwagę widza. Zdjęcia z lotu ptaka są też stosowane w wielu reklamach, dzięki czemu przekaz jest bardziej atrakcyjny, a sami twórcy mają więcej środków wyrazu do przekazania treści reklamowej.

Filmowanie z powietrza w Simple Frame

Studio Simple Frame oferuje szeroki zakres usług produkcyjnych, w tym filmowanie z powietrza. Szczególnie polecamy filmowanie dronem klientom zainteresowanym stworzeniem filmu promocyjnego czy reklamowego, a także filmów korporacyjnych, dzięki czemu film zyskuje na atrakcyjności. Filmowanie z powietrza możliwe jest dzięki zastosowaniu profesjonalnego sprzętu, dzięki któremu uzyskuje się doskonałej jakości zdjęcia filmowe, gotowe do postprodukcji. Simple Frame oferuje jednak nie tylko filmowanie z powietrza, ale produkcję filmową z wykorzystaniem wielu dostępnych technik filmowych oraz produkcyjnych, aby możliwie jak najlepiej odpowiadać na potrzeby klientów i ich oczekiwania co do efektywności filmów reklamowych, promocyjnych czy wizerunkowych

Zapraszamy!

Simple Frame
ul. Wiertnicza 135A
02-952 Warszawa, Polska
Created by Fisite.pl
envelopemenuchevron-down