Porozmawiajmy o Twoim projekcie
kontakt@simpleframe.pl
kontakt

Animacja na Instagram

Podążaj za współczesnym światem

Instagram to jedna z najpopularniejszych aplikacji dzisiejszych czasów. Zaraz po Facebooku skupia najwięcej ludzi. Dzięki niej użytkownicy mogą reklamować swoje produkty czy usługi, a firmy zyskują nowych klientów. W przeciwieństwie do innych aplikacji i portali Instagram komunikuje ze sobą użytkowników za pomocą zdjęć i krótkich filmów. Tu to właśnie zdjęcie czy film gra pierwsze skrzypce i przekazuje wszystkie informacje. W związku z tym, żeby być zauważonym w kolorowym świecie obrazków trzeba wstawiać odpowiednio ciekawe projekty. Najlepszym wyborem jest animacja na Instagram.

 

Sztuka prowadzenia Instagrama

W przeciwieństwie do zdjęć animacja jest znacznie bardziej ciekawa i przekazuje znacznie więcej treści. Dzięki animacji mamy nieograniczone możliwości w pokazaniu odbiorcy różnych elementów, czynności czy profilu swojej działalności. Poza tym animacja na Instagram różni się od innych, muszą być zachowane pewne cechy, które sprawiają, że jest bardziej skuteczna i lepiej trafia do odbiorcy. W związku z tym jej stworzeniem powinien się zająć doświadczony, profesjonalny zespół. Kluczowy jest każdy krok. Począwszy od napisania odpowiedniego scenariusza, dobór techniki animacji, po kompleksową postprodukcję. Taka animacja powinna być nowoczesna, dynamiczna, ciekawa, przekazywać informacje ale nie przytłaczać nimi odbiorcy. Każdy z tych elementów ma wpływ na powodzenie i skuteczność animacji.

Instagram rządzi się swoimi prawami

Kilkadziesiąt lat na rynku sprawiło, że sztukę tworzenia i doboru odpowiedniego stylu animacji mamy opanowaną do perfekcji. W naszym studio Simple Frame powstają animacje zarówno na wielkie ekrany jak również te na Instagrama, a to szczególny rodzaj animacji. Maksymalnie wykorzystujemy każdą sekundę animacji. Przede wszystkim chcemy zaciekawić i zaczepić odbiorcę. W rezultacie sprawić, że stanie się Twoim fanem i stałym klientem.

Zapraszamy do współpracy i omówienia szczegółów tego, co moglibyśmy dla Ciebie zrobić.

 

 

 

Zapraszamy!

Simple Frame
ul. Wiertnicza 135A
02-952 Warszawa, Polska
Created by Fisite.pl
envelopemenuchevron-down