Dobra produkcja filmowa to nie tylko artystyczna wizja jego twórców o wysokich walorach estetycznych. Film to także narzędzie, tworzone w określonym celu, wywołujące określoną reakcję u odbiorcy. Takim narzędziem są coraz chętniej wykorzystywane filmy korporacyjne, które realizują zamierzenia firm i korporacji o wiele lepiej niż jakiekolwiek narzędzie marketingowe. Dzięki filmowi korporacyjnemu zrealizujemy cele Twojej firmy, dzięki dostarczeniu najwyższej jakości narzędzia, o walorach artystycznych i głęboko przemyślanym działaniu promocyjnym i marketingowym.

W Simple Frame produkujemy wszelkiego rodzaju filmy, które łączą w sobie doskonałą jakość i zachwycający efekt z realizacją zamiarów marketingowych naszych klientów. Filmy korporacyjne naszego autorstwa mogą realizować różne cele. Film wizerunkowy stanowi zwykle narzędzie promocyjne i ukazuje korporację, jej codzienne lub okazjonalne działania oraz zespół w pozytywnym świetle, dzięki czemu buduje określoną opinię marce, wizerunek dla całej firmy lub działa korzystnie w momentach kryzysowych. Dzięki temu potencjalni kontrahenci, klienci czy przyszli pracownicy mają możliwość zapoznać się z jej działaniami, do których na co dzień nie mają dostępu. Klasyczne filmy korporacyjne mają zwykle działanie promocyjne i reklamowe. Filmy rekrutacyjne czy szkoleniowe to także po części produkcje korporacyjne, łączące jednocześnie budowanie pozytywnego wizerunku firmy i w zależności od potrzeby pozyskiwanie nowych klientów, reklama firmy czy cele rekrutacyjne.

Dzięki brakowi ograniczeń co do emisji, firma może wykorzystać gotową produkcję jako spot reklamowy lub materiał do zamieszczenia w Internecie, mediach społecznościowych lub podczas wewnętrznych działań promocyjnych w firmie. Jednorazowa inwestycja w film korporacyjny pozwala więc zrealizować różne cele.

Zrealizowanie filmu korporacyjnego, podobnie jak każdej innej produkcji filmowej nie jest możliwe bez odpowiednich przygotowań i zespołu. W Simple Frame wiemy, jak powinna przebiegać produkcja filmowa, aby efektywnie wykorzystać czas i środki finansowe, bez opóźnień i z maksymalnym zyskiem dla klienta. Stawiamy wyłącznie na najwyższą jakość. Aby ją osiągnąć, konieczne było stworzenie zespołu specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w produkcji filmowej oraz głębokim rozumieniu zasad i metod nowoczesnego marketingu. Nasze filmy korporacyjne to połączenie kompetencji, wiedzy i oczekiwań klienta, który na każdym etapie towarzyszy produkcji.

Współpraca z naszym studiem to gwarancja najwyższych kompetencji, jakości sprzętu oraz właściwego zrozumienia potrzeb danej produkcji. Nasze produkcje to nie tylko filmy korporacyjne, ale wszelkie produkcje filmowe, animacje oraz prezentacje multimedialne. Każda z naszych produkcji może pełnić rolę materiały reklamowego, promocyjnego, wizerunkowego czy szkoleniowego, a także dowolnie je łączyć, w zależności od potrzeb Twojej firmy czy marki.