Relacja filmowa

Każde wydarzenie, huczna gala czy bardziej kameralne spotkanie wymaga wielu przygotowań, poświęcenia czasu i energii. Organizatorzy zawsze starają się żeby wszystko wypadło pomyślnie, a goście byli zachwyceni. Nic więc dziwnego, że ten trud i zaangażowanie, który później przekłada się na wspaniałe wydarzenie chcemy w jakiś sposób uwiecznić. Najlepszym sposobem na to jest film. Relacja filmowa najlepiej i najwierniej oddaje atmosferę i uczucia panujące podczas wydarzenia. Podkreśla wagę uroczystości i jest świetna pamiątką na lata. Jeśli wydarzenie odbywa się cyklicznie taka relacja filmowa może stanowić również reklamę dla kolejnych edycji. Jednak film z gali, targów czy innych zorganizowanych imprez jest trudną sztuką.

Projekt tylko dla profesjonalistów

Wszystko na takich imprezach dzieje się tu i teraz. Na żywo. Na bieżąco. Nie ma miejsca na powtórzenia, nie można nic poprawić. To jest trudność, którą przejść mogą jedynie doświadczeni, profesjonalni filmowcy. Wyzwanie i prawdziwy sprawdzian. Trzeba umieć reagować na daną sytuację. Mieć wyczucie i wiedzieć co, jak i kiedy sfilmować. Później równie ważny jest odpowiedni montaż materiału. Ma powstać relacja, która pokaże wyjątkowość tego wydarzenia. Musi być ciekawa, dynamiczna, adekwatna do filmowanej imprezy.
relacja filmowa
Ostatnim najważniejszym aspektem w takim filmie jest odpowiedni sprzęt.  Relacja filmowa jest świetnym materiałem do reklamy czy jako pamiątka. Niemniej jednak stworzenie jej jest prawdziwą sztuką. W tym przypadku bezwzględnie trzeba postawić na doświadczony i kreatywny zespół. Taki jak Simple Frame.

W tworzeniu relacji nie ma miejsca na pomyłki

Studio Simple Frame od lat tworzy filmy. Również relacje filmowe. Dziś z pełną dumą i pewnością swoich dokonań i umiejętności doskonalonych przez lata śmiało proponuje tworzenie relacji filmowych z różnych imprez z całego świata. Targi krajowe i międzynarodowe, gale, spotkania. Z pełną odpowiedzialnością podejmą się każdego projektu. Relacja filmowa jest zawsze wyzwaniem dla filmowca.
relacja filmowa
Simple Frame chętnie podejmuje takie wyzwania. Nie ma dwóch takich samych projektów, dwóch takich samych imprez. Zawsze jest inna energia i adrenalina związana z tą pracą. A to profesjonalistów, takich jak Simple Frame, motywuje i zachęca do działania i nowych wyzwań.  Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszymi dotychczasowymi dokonaniami.