Reklama telewizyjna jest najważniejszą formą komunikacji między producentem, a klientem. Jest również najbardziej skuteczna w promowaniu produktów i usług. Właśnie dlatego producenci wprowadzając nowy produkt do swojej oferty skupiają się na odpowiednim marketingu, a jego głównym elementem jest reklama.

Stworzenie odpowiedniej reklamy jest obecnie coraz trudniejsze. Firmy prześcigają się w pomysłach na nowe produkty i usługi, studia filmowe prześcigają się w pomysłach na reklamy. W naszym studio Simple Frame stworzyliśmy setki reklam dla różnych branży, różnych produktów. Od animacji technicznych, przez branże kosmetyczne, po farmacje. Do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie. Musimy się o nim dowiedzieć jak najwięcej i pokazać jego wyjątkowość, największe zalety. Wszystko to oczywiście w ciekawy, kreatywny sposób. Reklama telewizyjna musi być chwytliwa, pomysłowa. Przede wszystkim musi przyciągnąć uwagę widza i go zainteresować produktem. Wzbudzić zaufanie i sympatię.

Realizując kompleksowo każdą reklamę zawsze najbardziej skupiamy się właśnie na scenariuszu i doborze odpowiednich środków stylistycznych. Technika i sposób przedstawienia produktu mają ogromne znaczenie. Powinny być efektywne i charakterystyczne żeby dać się zapamiętać. W pracy na każdym etapie powstawania reklamy telewizyjnej pomaga nam również świetnie wyposażone studio. Zarówno kamery, mikrofony i sprzęt techniczny na plan, jak też całe studio montażowe są wyposażone w najwyższej jakości sprzęt. Dzięki temu nasz zespół może tworzyć nawet najśmielsze i najbardziej skomplikowane wizje, rozwijać się. Jakość sprzętu i zgranie zespołu widać również w końcowym efekcie- reklamie. Odbiorcy to czują i dzięki temu nasze reklamy są zawsze trafione i skuteczne.