Produkcja filmowa jest ogromnym wyzwaniem ale też przygodą. Wszystko to, co możemy sobie wyobrazić możemy również przenieść na ekran. Prawdziwe historie ludzi albo inspiracje prawdziwymi historiami, zupełnie fikcyjne, fantastyczne scenariusze, animacje, filmy dla firm. Wszystko jest kwestią wyobraźni i kreatywności. Simple Frame to zespół ludzi z pasją do filmu. Spełniamy swoje wizje na planach filmowych realizując kolejne projekty, którymi nasze studio zajmuje się kompleksowo.

Obecnie jednak film to nie tylko kino i telewizja. Produkcja filmowa to też materiały promocyjne dla firm czy na eventy. Potencjał filmu bezustannie rośnie, a producenci, firmy czy marki chętnie go wykorzystują. 

Ważną rolę odgrywa również sprzęt. Zarówno do nagrywania jak również do montażu. Im lepszy sprzęt tym więcej możliwości i lepsza jakość. Co oczywiście przekłada się odbiór widzów. Studio Simple Frame wyposażone jest w sprzęt a najwyższej półki. Nie raz przekonaliśmy się, że to dopiero połączenie jakości i ciekawej kreacji gwarantuje sukces i skuteczność filmu. Kreatywny scenariusz budzi sympatie i podziw widzów. Natomiast przez pryzmat jakości budzi zaufanie oglądających. Dziś widzowie są coraz bardziej wymagający, świadomi, głodni nowych doznań. Właśnie dlatego trzeba wyjść naprzeciw ich wymaganiom. Nie ważne czy tworzymy film kinowy, reklamowy czy wizerunkowy. Każdy z nich powinien być niebanalny, innowacyjny i ciekawy. Powienien zaskoczyć odbiorców. A dzięki temu zapadnie w pamięć.