Porozmawiajmy o Twoim projekcie
kontakt@simpleframe.pl
kontakt

Produkcja filmów

Wyszukiwanie

Produkcja filmów w studio Simple Frame jest pełna i kompleksowa. Zapewniamy naszym klientom pomoc i najwyższą jakość usług na każdym etapie prac. Realizujemy zarówno gotowe scenariusze, jak również sami tworzymy najlepsze i najtrafniejsze do danego projektu. Każdy film jest inny, każdy ma swoje inne charakterystyczne cechy: w filmie reklamowym położymy nacisk na dynamiczny scenariusz, w filmie instruktażowym na czytelność i przejrzystość, a w filmie promocyjnym na atrakcyjny obraz i efekty. Kilkanaście lat aktywnej pracy w branży nauczyło nas tworzenia efektywnych i skutecznych filmów. Dzięki temu każdy nasz projekt odnosi sukces i uznanie widzów.

Wszystko zaczyna się właśnie od scenariusza i pomysłu. Już na tym etapie staramy się jak najlepiej zapoznać z klientem, historią jego firmy, produktami. Następnie w zależności od projektu wybieramy techniki i sposoby, jakimi będziemy tworzyć film. Kolejno produkcja filmowa polega na organizacji planu i wszystkich elementów potrzebnych do stworzenia filmu. Zgodnie ze scenariuszem i wcześniejszymi ustaleniami kręcimy materiały filmowe. Dzięki temu, że współpracujemy z najlepszymi reżyserami i operatorami materiał, który nakręcimy jest ciekawy, kreatywny, a praca na planie sprawna. Po zrealizowaniu zdjęć filmowych materiały trafiają do naszego studia. To właśnie tam następnie odbywa się montaż obrazu i dźwięku- kolejny ważny etap, już końcowy. Montaż jest bardzo ważnym etapem. To on nadaje charakteru, odpowiednich efektów i kolorów filmowi.

Dzięki temu, że Simple Frame tworzą profesjonalni, kreatywni filmowcy każda nasza produkcja filmów odbywa się sprawnie. A najlepszej jakości sprzęt daje nam nieograniczone możliwości twórcze.

Zapraszamy do współpracy!
Produkcja filmowa

Zapraszamy!

Simple Frame
ul. Wiertnicza 135A
02-952 Warszawa, Polska
Created by Fisite.pl
envelopemenuchevron-down