Produkcja filmów reklamowych nieco różni się od filmów na ekran kinowy. Przede wszystkim są to znacznie krótsze projekty. Wymagają mniej organizacji i czasu realizacji. Mimo to potrzebują zaangażowania i pracy wielu osób. Przede wszystkim dlatego, że są dość specyficzną formą przekazu. W ciągu kilku, kilkunastu sekund trzeba zareklamować produkt czy usługę. Pokazać jej największe zalety i to w sposób kreatywny, ciekawy dla odbiorcy. Pamiętajmy również, że widzów coraz trudniej zaskoczyć, a reklamy często denerwują niż przyciągają. Właśnie dlatego w Simple Frame walczymy ze stereotypem reklamy jako irytującego przerywnika w nadawaniu ulubionego programu. W końcu warto znać nowości od producentów. A my przedstawiamy to tak, żeby również wizualnie cieszyły i sprawiały radość oglądania.

Produkcją zajmujemy się kilkanaście lat. Filmy na duży ekran, filmy firmowe, edukacyjne. Jednak produkcja filmów reklamowych jest szczególna. Tworząc reklamę działamy kompleksowo. Zajmujemy się organizacją planu, osób, miejsc i wszystkich potrzebnych elementów. Nagrywamy materiał, który później w naszym studio montujemy. Przede wszystkim jednak podczas tworzenia reklamy skupiamy się najważniejszej według nas rzeczy- scenariuszu. Pomysł na reklamę, scenariusz musi być oczywiście zawierać określone informacje ale przede wszystkim musi być chwytliwy, ciekawy, niebanalny i wyjątkowy. Tylko tak zyskamy uwagę odbiorcy i przekonamy go naszej oferty.

W pracy nad reklamą na każdym etapie bardzo pomaga nam najlepszy sprzęt jakim wyposażyliśmy nasze studio. Najwyższa jakość z kreatywnymi pomysłami zawsze daje nowoczesne i nowatorskie rozwiązania, które sprawdzają się zwłaszcza podczas tworzenia reklam.