Film rekrutacyjny, czyli pracownik poszukiwany!

Chcesz zatrudnić w swojej firmie nowych pracowników? Już od początku pokaż, że Twoja firma jest nowoczesna i rozwojowa. Dzięki temu każdy pracownik od razu odczuje, że jest w dobry rękach, a jego ścieżka kariery będzie równie rozwojowa. Pamiętaj, pierwsze wrażenie możesz zrobić tylko raz! Zyskaj sympatię i zaufanie swoich pracowników jeszcze zanim poznacie się osobiście. Jak? Film rekrutacyjny to najlepszy sposób!

Pierwsze wrażenie jeszcze przed pierwszym spotkaniem? Świetny pomysł, tylko jak go zrealizować? Do tej pory chcąc powiększyć kadrę pracowników schemat był prosty. Pracodawca wystawia ogłoszenie, chętni się zgłaszają, najlepszych zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną. System ten od jakiegoś czasu funkcjonuje znacznie sprawniej i nowocześniej! Firma nagrywa film rekrutacyjny, w którym można zobaczyć jak działa firma, jakie są jej cele i osiągnięcia, na jakie stanowisko potrzebują pracowników. Świetnym pomysłem jest również pokazanie prawdziwych pracowników i ich autentycznych wypowiedzi.

Dzięki temu każdy potencjalny pracownik zanim jeszcze wyśle CV zobaczy czy ma predyspozycje na dane stanowisko, czy mu się podoba. Przede wszystkim nawiąże się już jakaś relacja między potencjalnym pracownikiem, a firmą oraz będzie można wyciągnąć wnioski. To znacznie lepsze niż rozczarowanie na rozmowie. Poza tym widzowie mogą poznać wiele szczegółów i faktów o firmie jeszcze zanim zdecydują się tam zgłosić o pracę.

Poza tym, to również świetny krok wizerunkowy. Chcesz zatrudnić nowych pracowników? Zgłoś się do nas! Razem nagramy najlepszy film rekrutacyjny, który umieścisz na stronie czy na mediach społecznościowych.