Tuż obok reklamy telewizyjnej jednym z najskuteczniejszych sposobów nawiązywania relacji z Klientami jest billboard sponsorski, zwany też wskazaniem sponsorskim. Silne działanie marketingowe billboardów sprawia, że zarówno budują wizerunek firmy jak i opinię o produktach czy usługach. Co prawda zasady produkcji billboardów ściśle określają rozporządzenia. Jednak mimo tego można w ciekawy i nowoczesny sposób stworzyć krótki i najwyższej jakości spot.

Zobacz co różni billboard sponsorski i reklamę.

Billboard sponsorski to promocja tylko i wyłącznie Twojej marki. Co prawda możesz jednocześnie zaprezentować produkt ale nie możesz powiedzieć o nim nic oprócz tego, że wymienisz jego nazwę. Billboard to inaczej wskazanie sponsorskie. I istotnie to materiał, który jest emitowany bezpośrednio przed lub zaraz po filmie lub programie, informuje o jego finansowaniu lub współfinansowaniu. 

  • Billboard ma ściśle określoną długość trwania: 8 sekund w przypadku jednego sponsora
  • Ma ściśle określone treści i sformułowania
  • Nie może promować sprzedaży
  • Nie może kojarzyć się z reklamą produktów sponsora, zarówno wizualnie jak i dźwiękowo

Oprócz ogólnych zasad produkcji billboardów są również te niepisane, jednak równie ważne! Billboard mimo wszystko musi być kreatywny, niebanalny, zasiać ciekawość, zrobić dobre wrażenie na odbiorcy. Tak mocno ograniczony czas trzeba bardzo dobrze wykorzystać, każda sekunda jest na wagę złota. Masz 8 sekund żeby oczarować widza i zapaść w jego pamięć.

 

W studio Simple Frame od lat tworzymy materiały do telewizji i dla firm. Doskonale wiemy jak każdy, nawet najmniejszy element wpływa na jakość całości. Najlepszy dostępny na rynku sprzęt i nowoczesne programy pomagają nam tworzyć reklamy i billboardy najwyższej jakości. Natomiast praca naszego kreatywnego zespołu i niebanalne pomysły wykreują świetny i ciekawy scenariusz. Dzięki temu zyskasz zaufanie i sympatię widzów. Masz na to 8 sekund i razem z nami wykorzystasz je maksymalnie kreatywnie!

Krosno to polski producent wyrobów szklanych. Zajęliśmy się ostatnim etapem produkcji ich billboardu- postprodukcją. Montaż obrazu, korekcja barwna, dźwięki i efekty. Dzięki nam billboard jest gotowy do emisji telewizyjnej.